SMAJ130A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ130A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978140
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 130V 144V 1uA 209V 300W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS