SMAJ100A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ100A-E3/5A
JLCPCB Part #
C3702286
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 100V 111V 162V 1uA 300W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS