SMAJ13A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ13A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978137
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 21.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS