SMAJ120A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ120A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1979198
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 120V 133V 193V 1uA 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS