TNPU120668K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU120668K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4193423
Description
-55℃~+125℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS