Y0062105R366A9L
MFR.Part #
Y0062105R366A9L
JLCPCB Part #
C1474819
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 105.366Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS