SMA6J17A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6J17A-E3/5A
JLCPCB Part #
C3705337
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 111A@8/20us 17V 18.9V 200nA 31.4V 4kW TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS