ERC5563R400DHEB600
MFR.Part #
ERC5563R400DHEB600
JLCPCB Part #
C3579201
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS