SMA6F78A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F78A-M3/I
JLCPCB Part #
C6297271
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 125V 1uA 4kW@8/20us 78V 86.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS