SMA6F70A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F70A-M3/I
JLCPCB Part #
C5919787
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 113V 200nA 4kW@8/20us 70V 77.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS