SM8S64CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S64CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036957
Description
-55℃~+175℃ 103V 10uA 6.6kW@10/1000us 64.1A@10/1000us 64V 74.9V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS