SM8S54CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S54CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036954
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 54V 6.6kW@10/1000us 63.2V 75.8A@10/1000us 87.1V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS