SM8S28CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S28CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036945
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 145A@10/1000us 28V 32.8V 45.4V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS