SM6S14ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S14ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1984011
Description
-55℃~+175℃ 10uA 14V 16.4V 198A@10/1000us 23.2V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS