RNC55H9762FSR3865
MFR.Part #
RNC55H9762FSR3865
JLCPCB Part #
C3566328
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors