SM5S70CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S70CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036317
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 113V 3.6kW@10/1000us 31.9A@10/1000us 70V 81.9V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS