SM-5330R0FE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM-5330R0FE6
JLCPCB Part #
C4211387
Package
SM-5
Description
-55℃~+275℃ 330Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SM-5 Chip Resistor - Surface Mount ROHS