SM1X30K00AA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM1X30K00AA
JLCPCB Part #
C1363515
Package
SIP-3-2.54mm
Description
1 3 300mW 30kΩ ±0.05% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS