SM1X30K00BB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM1X30K00BB
JLCPCB Part #
C1362629
Package
SIP-3-2.54mm
Description
1 3 300mW 30kΩ ±0.1% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS