SM15T22A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T22A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1980803
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 18.8V 1uA 23.1V 254A@10/1000us 39.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS