SM15T220A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T220A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1980795
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 188V 1uA 231V 388V 4.6A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS