SM15T27A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T27A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1980805
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.1V 28.4V 40A 48.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS