SLD1X30K00AQ
MFR.Part #
SLD1X30K00AQ
JLCPCB Part #
C1362827
Description
1 250mW 3 30kΩ ±0.05% ±0.5ppm/℃ SIP-3-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS