SIHP22N65E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHP22N65E-GE3
JLCPCB Part #
C7011045
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC@10V 180mΩ@10V 2.415nF 227W 22A 4V 650V TO-220AB MOSFETs ROHS