RNC55K6981FMRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55K6981FMRE7
JLCPCB Part #
C3473201
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors