SIHG33N60E-E3
MFR.Part #
SIHG33N60E-E3
JLCPCB Part #
C3281122
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150nC@10V 278W 3.508nF 33A 4V 600V 6pF 99mΩ@10V N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS