Y07862K30800T9L
MFR.Part #
Y07862K30800T9L
JLCPCB Part #
C1476891
Description
-55℃~+125℃ 2.308kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS