RER45F4750PCSL
MFR.Part #
RER45F4750PCSL
JLCPCB Part #
C1571669
Description
10W 475Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance