SIHF12N60E-E3
MFR.Part #
SIHF12N60E-E3
JLCPCB Part #
C6296655
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 2V 33W 380mΩ@10V 58nC@10V 5pF@100V 600V 937pF@100V TO-220 MOSFETs ROHS