SIHB15N65E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHB15N65E-GE3
JLCPCB Part #
C6488227
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.64nF@100V 15A 280mΩ@10V 2V 34W 4pF@100V 650V 96nC@10V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS