SIHP15N65E-GE3
MFR.Part #
SIHP15N65E-GE3
JLCPCB Part #
C6296669
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.64nF@100V 15A 280mΩ@10V 34W 4V 650V 96nC@10V TO-220AB MOSFETs ROHS