SFR25H0009102JA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR25H0009102JA500
JLCPCB Part #
C1377510
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS