SFR25H0009107JA500
MFR.Part #
SFR25H0009107JA500
JLCPCB Part #
C3351263
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910mΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS