SFR2500004643FR500
MFR.Part #
SFR2500004643FR500
JLCPCB Part #
C3571399
Description
-55℃~+155℃ 400mW 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS