SFR25H0001331FR500
MFR.Part #
SFR25H0001331FR500
JLCPCB Part #
C1752837
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS