Y162420R0000D24W
MFR.Part #
Y162420R0000D24W
JLCPCB Part #
C4120402
Description
-55℃~+150℃ 200mW 20Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS