SFR25H0001338FR500
MFR.Part #
SFR25H0001338FR500
JLCPCB Part #
C1753480
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS