SFR16S0005762FR500
MFR.Part #
SFR16S0005762FR500
JLCPCB Part #
C1752140
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS