RN65D5110FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D5110FR36
JLCPCB Part #
C1785687
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors