SISA18BDN-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SISA18BDN-T1-GE3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A、60A 19nC@10V 2.4V 3.2W、36.8W 30V 54pF@15V 6.83mΩ@10V 680pF@15V - MOSFETs ROHS