SFR16S0003652FR500
MFR.Part #
SFR16S0003652FR500
JLCPCB Part #
C1740837
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS