SFR16S0001800JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0001800JR500
JLCPCB Part #
C3442435
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS