SFR16S0001303JA500
MFR.Part #
SFR16S0001303JA500
JLCPCB Part #
C1376088
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS