SFR16S0001210FR500
MFR.Part #
SFR16S0001210FR500
JLCPCB Part #
C3360057
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS