ERC5520K300BHEK500
MFR.Part #
ERC5520K300BHEK500
JLCPCB Part #
C3493531
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS