Y11211K60000T9R
MFR.Part #
Y11211K60000T9R
JLCPCB Part #
C4279387
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.6kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS