SE15PGHM3/85A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE15PGHM3/85A
JLCPCB Part #
C17366871
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@1.5A 1.5A 30A 400V 5uA DO-220AA(SMP) Diodes - General Purpose ROHS