SE15PBHM3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE15PBHM3/84A
JLCPCB Part #
C17495959
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@1.5A 1.5A 100V 30A 5uA@100V DO-220AA(SMP) Diodes - General Purpose ROHS