SE15FDHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE15FDHM3/I
JLCPCB Part #
C17373065
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@1.5A 1.5A 200V 30A 5uA DO-219AB(SMF) Diodes - General Purpose ROHS