CWR26HB226KBGC
MFR.Part #
CWR26HB226KBGC
JLCPCB Part #
C1658907
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS